Rozbitá vejce pod bidýlkem

Slepice mi snášejí vejce z bydýlka a pak dole jsou rozbitý. Před měsícem byly kuřata. Je možné že neví kam vejce snášet?

Město: Týniště nad Orlicí

Email: misakaucka@seznam.cz

4 Responses to “Rozbitá vejce pod bidýlkem”

  1. Ano,zžidte slepicím snáškové hnízdo na podlaze kurníku a vyložte sádrovým vejcem.

  2. Dnes mi umřel kohout.Bylo mu tak sedm měsíců.Ráno vylezl z kurníku,i když se mu neobvykle moc nechtělo a už měl nafijalovělí hřebínek.Pořád posedával a měl dost otevřený zobák a zputka dýchal.Potom křečovitě začal mávat křídly a hlavou byl o zem.Naježil peří,převalil se na záda a umřel.Neměl porušenou kůži s žádnéhého boje.Nemůže to být nějaká nemoc?Můžete mi někdo poradit?Máte s tím někdo zkušenosti?Díky

  3. Jedna ze slepic již více jak půl roku nemůže snést vajíčko. Dříve nesla pravidelně. Nyní každý den celou dobu toho půl roku sedí každý den více jak půl hodiny a nakonec nic nesnese. Vypadá to jako by je nemohla vytlačit vajíčko . Já se domnívám , že má v sobě celou ztvrdlou hroudu žloutků jako to bylo u jiné ze slepic , kterou jsme kdysi zabili a proto je nemůže vytlačit. Poraďte mi co bych jí měla dát aby se jí vajíčka uvolnila a mohla zase snášet. Asi jí to dělá i potíže ale přes její snahu každý den se jí to nedaří.
    Děkuji za vaši radu.

  4. Potíže se snášením zřejmě nahromaděných zatvrdlých žloutků

Leave a Reply